O SERVERU

Ahoj, jmenuji se Petr, na internetu vystupuji pod přezdívkou Morlox a budu tě provázet naším projektem Refworld, ve stručnosti tady zjistíš o čem tento server je a pokud se ti bude tento server zamlouvat, můžeš si na našem discordu podat přihlášku a zahrát si s námi! Budeš dalším uprchlíkem?

Server Refworld byl založen a spuštěn 15.06.2021 v odpoledních hodinách. Já & Snnupy jsme hlavními pilíři vzniku tohoto nového projektu. Naším cílem bylo založit server, pro uzavřenou komunitu hráčů, nehledě na to, zda mají originální minecraft účet či nikoliv. Nebaví nás veřejné servery, kde hraje v průměru 50 lidí, kde jsou residence a příkazy, které ulehčují hru až moc. My si zakládáme na vzájemné důvěře všech hráčů a proto zmiňované věci nepotřebujeme, ale i přes to u nás najdete různé vychytávky zlepšující požitek ze hry, proto se nazýváme semi-vanilla serverem. Přece jenom kdyby to byla čistá vanilla, tak by tam nebyly žádné pluginy.

 

Pokud si pohodový člověk, co má rozum a chce si po večerech odpočinout u kostiček, tak náš server je tím nejlepším místem.