Informace o serveru

zpět na hlavní stránku

Ahoj, jmenuji se Petr, na internetu vystupuji pod přezdívkou Morloxz a budu tě provázet naším projektem Refworld, ve stručnosti zjistíš o čem tento server je a pokud se ti bude tento server zamlouvat, můžeš si na našem discordu podat přihlášku a zahrát si s námi! Budeš dalším Uprchlíkem?

Server Refworld byl založen a spuštěn 15.06.2021 v odpoledních hodinách. Já & Snnupy jsme hlavními pilíři vzniku tohoto našeho projektu. Naším cílem bylo založit server, pro uzavřenou komunitu hráců. Nebaví nás veřejné servery, kde hraje v průměru více jak 50 lidí a kde jsou residence a příkazy, které až moc ulehčují hru, taktéž každý server je téměř stejný, žádný nenabízí něco originálního. My si zakládáme na vzájemné důvěře všech hráčů a proto zmiňované věci nepotřebujeme, ale i přes to u nás naleznete různe vychytávky, které zlepšují požitek ze hry, proto se nazýváme semi-vanilla serverem. Přece jenom kdyby to byla čistá vanilla, tak by tam nebyly žádné pluginy. Náš server je jedinečný v CZ/SK, protože jedeme na styl Herních fází. Herní fáze si každý hráč otevírá sám například za nahraný čas, hlasy pro server, zabití několika monster apod. Tudíž je na hráči samotném, zda v první fázi bude týden, nebo měsíc. Každá fáze vás do jisté miry omezuje použiváním nástrojů nebo jiných itemů, v první fazi tedy můžete například použivat jenom kamenné nástroje, železné nástroje a jiné používat nemůžete. Je to něco nového, co ješte na CZ/SK scéně nikdo nevytvořil, funguje to již 2 roky a na tom si právě náš server zakládá, být originální.. Vše je důkladně napsané na našem discordu a po přijetí mezi uprchlíky se vám ta místnost s informacemi otevře. Berte také ohled na to, že nejsme ledajaký tuctový server a mnoho věci u nás chodí jinak. Nečekejte zde nějaké spořádané chování Admin-Teamu či některých hráčů, musíte nás prvně poznat a zapadnout také do kolektivu a určite uvidíte, že jsme pohodova komunita, kde si navzájem pomáháme a respektujeme se. Pokud nemáš smysl pro humor, nebo jsi vážným člověkem, tak k nám nejspíš nezapadneš, ale to uvidí čas.. Rádi tě na serveru uvidíme..

Náš tým

Ahój, Petr (Morlox) jméno mé. Je mi 26 let a jsem jedním ze zakladatelů tohoto projektu. Je to již můj několikátý projekt, ovšem věřím, že tento je poslední. V tomto serveru vidím velký potenciál, protože poprvé za ty roky vidím, že server je nastaven na úrovni a že by hráče mohl bavit. Jelikož se jedná o uzavřený server, tak každému jednomu hráči, věnujeme maximální pozornost a snažíme se, každým dnem zlepšovat herní zážitek. Proto pokud hledáš něco jiného, tak se mrkni k nám, rádi tě přivítáme mezi uprchlíky 💙

Ahoj…, jmenuji se Jitka (Snnupik) je mi 46 let a server jsem založila společně s Petrem. Teda on zakládal a já mu do toho kecala 😂 Název ,,Svět Uprchlíků“ vznikl tak nějak spontánně jelikož už je několikátý a teprve nyní všichni cítíme, že i poslední. Tudíž ,,svět uprchlíků“ kteří konečně mají kde zakotvit. Server se budeme snažit držet vždy na nejnovější verzi s tím, aby byl pro hráče neustále atraktivní, zajímavý a zábavný. Na server jsem přivedla i svého syna.. tudíž se není čeho bát jelikož kostičky jdou napříč generací a jsou pro každého. Takže snad už jen popřát hodně zábavných chvilek u nás na RefWorldu.

Ahoj uprchlíci! Mně říkají Alex (AjikSmisek) nebo také Ajík. Jsem mladý, šestnáctiletý klučina, který pochází z moravskoslezského kraje, rád prozkoumává přírodu a užívá si života. S Jitkou jsem se seznámil v březnu roku 2020 a od té doby jsme spolu prošli už kus cesty. Před pár měsíci jsme s Jitkou potkali Petra, který vlastnil skvělý a úspěšný server a po pár neshodách, které nás semkly, se z nás stal tým. Prošli jsme spolu spousty serveru, sesbírali jsme hromady zkušenosti jak z role hráčů, tak i role členů různých a-teamů a nyní se snažíme tyto zkušenosti nějakým způsobem nabídnout, předat a vložit do našeho serveru. Dle mého má server světlou a dlouhotrvající budoucnost, kterou určitě všichni ocení. Neváhej a připoj se k nám uprchlíkům.

Ahoj, už 40 let se jmenuji Tomáš a nemám v úmyslu to měnit. Ale teď vážně. Něco málo o mě. No, ono toho moc zajímavého nebude. Jsem „normální“ manžel a otec dvou dětí. O hře Minecraft vím samozřejmě již dlouho a dlouho jsem se hrozně divil, jak někdo může hrát něco takového… kostičky… A ejhle. Jednoho krásného dne přišel syn ze školky, ano, slyšíte dobře, ze školky s tím, že by chtěl hrát Minecraft. Protočil jsem panenky a jako vzorný otec jsem se jal zjišťovat, co to vlastně je, a jak na to. Během dost krátké doby se mi podařilo nainstalovat svou první Java licenci a díky jedné nejmenované skupině na FB jsem se dostal na svůj první server. No a ono nic moc… Říkal jsem si, že zkusím ještě jeden a když to nevyjde, tak s tím seknu. Jo a mezitím jsem si musel nainstalovat Discord, že? Děsný novinky pro mě. Zkusil jsem se připojit na druhý server. Popravdě jsem vyplnil přihlášku, včetně věku, a světe div se, komunita mě přijala. Začali se mnou komunikovat, pomáhat mi, a dokonce mi začali říkat „taťko“. Jednoho dne jsem se opět připojil na DC a vidím, že nic nevidím! Prostě Revoluce. Všichni ti, se kterými jsem rád komunikoval zmizeli. Hrůza. Nicméně se mi podařilo si dané lidičky vyhledat a opět se vetřít do jejich přízně. Ptáte se, kdo byli ti, o kterých mluvím? Stačí se podívat výše Založili nový server a vzali mě s sebou. Server se pěkně rozvíjí a žasnu, kolik super lidí se k nám připojilo. A nejde jen o jednotlivce, ale i rodinky. Skvěle. Jen tak dál.