Informace o serveru

zpět na hlavní stránku

Ahoj, jmenuji se Petr, na internetu vystupuji pod přezdívkou Morlox a budu tě provázet naším projektem Refworld, ve stručnosti zjistíš o čem tento server je a pokud se ti bude tento server zamlouvat, můžeš si na našem discordu podat přihlášku a zahrát si s námi!

Server Refworld byl založen a spuštěn 15.06.2021 v odpoledních hodinách. Já & Snnupy jsme hlavními pilíři vzniku tohoto našeho projektu. Naším cílem bylo založit server, pro uzavřenou komunitu hráců. Nebaví nás veřejné servery, kde hraje v průměru více jak 50 lidí a kde jsou residence a příkazy, které až moc ulehčují hru, taktéž každý server je téměř stejný, žádný nenabízí něco originálního. My si zakládáme na vzájemné důvěře všech hráčů a proto zmiňované věci nepotřebujeme, ale i přes to u nás naleznete různe vychytávky, které zlepšují požitek ze hry, proto se nazýváme semi-vanilla serverem. Přece jenom kdyby to byla čistá vanilla, tak by tam nebyly žádné pluginy. Náš server je jedinečný díky speciálnímu hernímu režimu. Každý hráč si díky svému hraní může otevírat různá vylepšení, jako Netheritové nástroje, přístup do jiných světů apod.. Náš server si zakládá na originalitě a tento herní režim, nebo předešlé fáze jsou naším výmyslem, ale jakmile si na to zvykneš, tak ti hraní půjde jako po másle. Berte také ohled na to, že nejsme ledajaký tuctový server a mnoho věci u nás chodí jinak. Nečekejte zde nějaké spořádané chování Admin-Teamu či některých hráčů, musíte nás prvně poznat a zapadnout také do kolektivu a určite uvidíte, že jsme pohodova komunita, kde si navzájem pomáháme a respektujeme se. Pokud nemáš smysl pro humor, nebo jsi vážným člověkem, tak k nám nejspíš nezapadneš, ale to uvidí čas.. Rádi tě na serveru uvidíme..

Náš tým

Ahój, Petr (Morlox) jméno mé. Je mi 26 let a jsem jedním ze zakladatelů tohoto projektu. Je to již můj několikátý projekt, ovšem věřím, že tento je poslední. V tomto serveru vidím velký potenciál, protože poprvé za ty roky vidím, že server je nastaven na úrovni a že by hráče mohl bavit. Jelikož se jedná o uzavřený server, tak každému jednomu hráči, věnujeme maximální pozornost a snažíme se, každým dnem zlepšovat herní zážitek. Proto pokud hledáš něco jiného, tak se mrkni k nám, rádi tě přivítáme mezi uprchlíky 💙

Ahoj…, jmenuji se Jitka (Snnupik) je mi 46 let a server jsem založila společně s Petrem. Teda on zakládal a já mu do toho kecala 😂 Název ,,Svět Uprchlíků“ vznikl tak nějak spontánně jelikož už je několikátý a teprve nyní všichni cítíme, že i poslední. Tudíž ,,svět uprchlíků“ kteří konečně mají kde zakotvit. Server se budeme snažit držet vždy na nejnovější verzi s tím, aby byl pro hráče neustále atraktivní, zajímavý a zábavný. Na server jsem přivedla i svého syna.. tudíž se není čeho bát jelikož kostičky jdou napříč generací a jsou pro každého. Takže snad už jen popřát hodně zábavných chvilek u nás na RefWorldu.

Ahoj uprchlíci! Mně říkají Alex (AjikSmisek) nebo také Ajík. Jsem mladý, sedmnáctiletý klučina, který pochází z moravskoslezského kraje, rád prozkoumává přírodu a užívá si života. S Jitkou jsem se seznámil v březnu roku 2020 a od té doby jsme spolu prošli už kus cesty. Před pár měsíci jsme s Jitkou potkali Petra, který vlastnil skvělý a úspěšný server a po pár neshodách, které nás semkly, se z nás stal tým. Prošli jsme spolu spousty serveru, sesbírali jsme hromady zkušenosti jak z role hráčů, tak i role členů různých a-teamů a nyní se snažíme tyto zkušenosti nějakým způsobem nabídnout, předat a vložit do našeho serveru. Dle mého má server světlou a dlouhotrvající budoucnost, kterou určitě všichni ocení. Neváhej a připoj se k nám uprchlíkům.

Ahoj, už 40 let se jmenuji Tomáš a nemám v úmyslu to měnit. Ale teď vážně. Něco málo o mě. No, ono toho moc zajímavého nebude. Jsem „normální“ manžel a otec dvou dětí. O hře Minecraft vím samozřejmě již dlouho a dlouho jsem se hrozně divil, jak někdo může hrát něco takového… kostičky… A ejhle. Jednoho krásného dne přišel syn ze školky, ano, slyšíte dobře, ze školky s tím, že by chtěl hrát Minecraft. Protočil jsem panenky a jako vzorný otec jsem se jal zjišťovat, co to vlastně je, a jak na to. Během dost krátké doby se mi podařilo nainstalovat svou první Java licenci a díky jedné nejmenované skupině na FB jsem se dostal na svůj první server. No a ono nic moc… Říkal jsem si, že zkusím ještě jeden a když to nevyjde, tak s tím seknu. Jo a mezitím jsem si musel nainstalovat Discord, že? Děsný novinky pro mě. Zkusil jsem se připojit na druhý server. Popravdě jsem vyplnil přihlášku, včetně věku, a světe div se, komunita mě přijala. Začali se mnou komunikovat, pomáhat mi, a dokonce mi začali říkat „taťko“. Jednoho dne jsem se opět připojil na DC a vidím, že nic nevidím! Prostě Revoluce. Všichni ti, se kterými jsem rád komunikoval zmizeli. Hrůza. Nicméně se mi podařilo si dané lidičky vyhledat a opět se vetřít do jejich přízně. Ptáte se, kdo byli ti, o kterých mluvím? Stačí se podívat výše Založili nový server a vzali mě s sebou. Server se pěkně rozvíjí a žasnu, kolik super lidí se k nám připojilo. A nejde jen o jednotlivce, ale i rodinky. Skvěle. Jen tak dál.