Zakladatelé

Morloxz 15 Čer 2021

Morlox

Ahój, Petr (Morlox) jméno mé. Je mi 27 let a jsem jedním ze zakladatelů tohoto projektu. Je to již můj několikátý projekt, ovšem věřím, že tento je poslední. V tomto serveru vidím velký potenciál, protože poprvé za ty roky vidím, že server je nastaven na úrovni a že by hráče mohl bavit. Jelikož se jedná o uzavřený server, tak každému jednomu hráči, věnujeme maximální pozornost a snažíme se, každým dnem zlepšovat herní zážitek. Proto pokud hledáš něco jiného, tak se mrkni k nám, rádi tě přivítáme mezi uprchlíky 💙.

Snnupik

Ahoj…, jmenuji se Jitka (Snnupik) je mi 46 let a server jsem založila společně s Petrem. Teda on zakládal a já mu do toho kecala 😂 Název ,,Svět Uprchlíků“ vznikl tak nějak spontánně jelikož už je několikátý a teprve nyní všichni cítíme, že i poslední. Tudíž ,,svět uprchlíků“ kteří konečně mají kde zakotvit. Server se budeme snažit držet vždy na nejnovější verzi s tím, aby byl pro hráče neustále atraktivní, zajímavý a zábavný. Na server jsem přivedla i svého syna.. tudíž se není čeho bát jelikož kostičky jdou napříč generací a jsou pro každého. Takže snad už jen popřát hodně zábavných chvilek u nás na RefWorldu.

Tom

Ahoj, už 41 let se jmenuji Tomáš a nemám v úmyslu to měnit. Ale teď vážně. Něco málo o mě. No, ono toho moc zajímavého nebude. Jsem „normální“ manžel a otec dvou dětí. O hře Minecraft vím samozřejmě již dlouho a dlouho jsem se hrozně divil, jak někdo může hrát něco takového… kostičky… A ejhle. Jednoho krásného dne přišel syn ze školky, ano, slyšíte dobře, ze školky s tím, že by chtěl hrát Minecraft. Protočil jsem panenky a jako vzorný otec jsem se jal zjišťovat, co to vlastně je, a jak na to. Během dost krátké doby se mi podařilo nainstalovat svou první Java licenci a díky jedné nejmenované skupině na FB jsem se dostal na svůj první server. No a ono nic moc… Říkal jsem si, že zkusím ještě jeden a když to nevyjde, tak s tím seknu. Jo a mezitím jsem si musel nainstalovat Discord, že? Děsný novinky pro mě. Zkusil jsem se připojit na druhý server. Popravdě jsem vyplnil přihlášku, včetně věku, a světe div se, komunita mě přijala. Začali se mnou komunikovat, pomáhat mi, a dokonce mi začali říkat „taťko“. Jednoho dne jsem se opět připojil na DC a vidím, že nic nevidím! Prostě Revoluce. Všichni ti, se kterými jsem rád komunikoval zmizeli. Hrůza. Nicméně se mi podařilo si dané lidičky vyhledat a opět se vetřít do jejich přízně. Ptáte se, kdo byli ti, o kterých mluvím? Stačí se podívat výše Založili nový server a vzali mě s sebou. Server se pěkně rozvíjí a žasnu, kolik super lidí se k nám připojilo. A nejde jen o jednotlivce, ale i rodinky. Skvěle. Jen tak dál.

Ajik

Ahoj uprchlíci! Mně říkají Alex (AjikSmisek) nebo také Ajík. Jsem mladý, sedmnáctiletý klučina, který pochází z moravskoslezského kraje, rád prozkoumává přírodu a užívá si života. S Jitkou jsem se seznámil v březnu roku 2020 a od té doby jsme spolu prošli už kus cesty. Před pár měsíci jsme s Jitkou potkali Petra, který vlastnil skvělý a úspěšný server a po pár neshodách, které nás semkly, se z nás stal tým. Prošli jsme spolu spousty serveru, sesbírali jsme hromady zkušenosti jak z role hráčů, tak i role členů různých a-teamů a nyní se snažíme tyto zkušenosti nějakým způsobem nabídnout, předat a vložit do našeho serveru. Dle mého má server světlou a dlouhotrvající budoucnost, kterou určitě všichni ocení. Neváhej a připoj se k nám uprchlíkům.